Düzgün Lokma Dağıtımı

Düzgün Lokma Dağıtımı

Lokma dağıtımı kökleri çok eskilere dayanan bir geleneğin bugüne kadar ulaşmış profesyonel firmalar tarafından yapılmakta olan bir işlemdir.

Eskiden beri süre gelen bir şekilde malzemelerde her hangi bir değişiklik yapılmamış olup un, su, yağ ve şeker ana malzemelerden oluşan bir yiyecektir.

Yenebilir Lokma

Düzgün Lokma Dağıtımı

Yenebilir lokma diyoruz çünkü yenilemeyecek lokma var. Sağlık açısından, lezzet bakımından yenebilir lokma olması önemli ve dikkate değer bir durumdur.

Malzemelerinin basit olması onun lezzetinden bir şey kaybettirmemekte tam tersine eşsiz bir lezzete sahip olmaktadır.

Çelik üretimi de kökleri çok eskilere dayanan bir üretimini sonucunda buralara kadar gelmiştir. Demire su verilerek elde edilen çeliğin üzerinden oldukça fazla zaman geçmiş ve artık yeni üretim teknikleri ile çok daha sağlam ve dayanıklı çeliğin üretilmesi mümkün olmuştur.

Yaşamın pek çok alanında kullanılan çelikte gelinen son noktanın adı ise hardox çeliğidir.
Hardox’u diğer çeliklerden ayıran en önemli özelliği çok daha sağlam ve dayanıklı olmasıdır. Hemen her aşınma payının yüksek olduğu durumlar için bir hardox ürünü mevcuttur. Hardox 400 kullanıldığı yerde fazla ağırlık katmadan güçlü aşınma direnci ve sertliği ile ön plana çıkmaktadır.

Hardox 450 olarak bilinen çelik ise en genel kullanım alanına sahip ürünlerden birisidir. Konteynerlerde, hafriyat kamyonlarında, beton mikserlerinde kısaca aşınma direncinin yüksek olması gereken yerlerde kullanımı oldukça uygundur.

Düzgün Lokma Dağıtımı

Hardox serisinin gene en çok kullanım alanına sahip ürünlerinden birisi olan hardox 500 ise hem aşınma direncinin yüksekliği hem de kaynak kabiliyeti ile göze çarpmaktadır. Her türlü kesme, eğme gibi işlemlerde yüksek performansı ile göz doldurmaktadır.

Ağır yüklerin kaldırılmasında yaşanan sıkıntılara bir çare olarak geliştirilen weldox ise üzerine ne kadar yük binerse binsin muhteşem esneme kabiliyeti ile olağanüstü bir performans göstermektedir.

ankaralokma.com firması kaliteli ve lezzetli lokma üretimi ile Ankara’da başarılı işlere imza atmaktadır. Kendilerine başarılar dileriz.

Tarih : 2016-12-27
İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz