Ankara da lokma sürprizi

Ankara da lokma sürprizi

Ankara da Lokma Sürprizi

Bazen denk gelir, İzmir evden eve nakliyat işi yapar iken karşılaşırsınız. Umulmadık zamanın umulmadık yerin karşınıza çıkardığı tesadüfler olur. Böylesi bir denk gelme böylesi bir tesadüf idi Ankara lokma ile tanışmamız. Biz İzmir’den alışığız lokma ve lokmacılara.

Nerede ise her İzmir evden eve nakliyat sonrası denk geliriz bir lokmacıya ve lokmamızı alır, duamızı ederiz. Ankara’da ilk kez karşılaştık.

Sürpriz oldu. Durduk aracımızı. Sıraya girdik. Kendi aramızda sohbet eder iken sıranın bize geldiğini fark etmedik bile. Lokma dağıtan, ikram eden hanım efendi bayan ile sohbete başladık.

Lokma Sürprizi

Ankara’da evden eve İzmir nakliyat için geldik ve bize lokma sürpriz oldu dedik. Neredensiniz diye sordu. İzmir deyince o da şaşırdı. Lokmanızı yedikten sonra vaktiniz olursa sohbet etmek isteriz nasıl oluyor bu İzmir lokma işleri dedi. Vaktimiz vardı ve bekledik.

Ankara da Lokma Sürprizi

Ankara lokmanın tadı, lezzeti, İzmir lokmadan geri kalır yanı yoktu. Mükemmeldi. Biz sohbetimize devam ettik. İzmir nakliyat eğer şehirler arası nakliyat aslında yorucu olmaktadır. Biz çalışanlar için şehir dışına çıkmak, aile, ev, yaşanılan şehirden uzaklaşmak özlem yaratmaktadır. Aslında bu lokma İzmir’e has ve lokmayı Ankara’da görmek özlemimizi uyandırdı. Adeta heyecan yarattı.

Bizim İzmir evden eve nakliyat fiyatı uygun oluyor? Neden? İşlerinde yoğun emek üzerine çalışıyoruz. Her şehre düşüyor yolumuz. Her şehrin özel lezzetlerini tatma fırsatımız da oluyor. Lokma sunumunu bitiren bayan yanımıza geldi. Uzun uzun lokma işine nasıl başladığını anlattı. Saygı duymamak mümkün değil. Mücadele eden, azmeden ve tutarlı çabalayan insan başarabiliyor. Lokmacılığa başlama ve lokmacılıkda tutunma hikayesi bir anlamda hayat hikayesi olmuştu.

Biz yaptığımız işi, İzmir asansörlü nakliyat anlatınca, Ankara lokma firmasın yer değişikliği yapacağını, mümkün olursa yarın nakil yapıp yapamayacağımızı sordu. Biz ilk defa şehirler arası nakliyatta hem de Ankara gibi bir şehirde şehir içi hem de iş yeri taşıma işi yapacaktık. Bu da bizim tesadüfümüz, şansımız. Elbette yaptık. Ankara lokma firmasına başarılar dileriz.

Tarih : 2016-11-09
İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz