Ankara da Lokma Firması Şaşkınlığı

Ankara da Lokma Firması Şaşkınlığı

Belçika’da yaşayan bir gurbetçi olarak yaz tatillerinde her zaman memlekete gelirim. Bu seferki gelişimde konsoloslukta olan bir işim nedeni ile Ankara’da birkaç gün geçirmek zorunda kaldım.

Ankara da Lokma Firması Şaşkınlığı

Bu süre zarfında tanıklık ettiğim Ankara lokma dağıtımı oldukça ilgimi çekti. İzmir’e has bir durum olan lokma dağıtma geleneğini Ankara’da da görmek oldukça hoşuma gitmişti. İzmir’deki lezzet yakalamaları ve işlerini büyük bir ciddiyetle yapmaları takdire şayandır.

Belçika’da onstopper Antwerpen işi ile uğraşmaktayım. Türkçe karşılığı kanalizasyon, lavabo, tuvalet tıkanıklıklarını açmak olarak söyleyebiliriz. Avrupa’da genel olarak hizmet vermemize karşın merkez üssümüz Belçika’dır.

Avrupa’da kanalizasyon tıkanıklığını açmak için ilgili evler ya da işyerleri sorumlu tutulmaktadır. Riool ontstoppen antwerpen denildiğinde Belçika’da akla hemen biz geliriz. Çünkü yıllardan beri bu işi profesyonel bir şekilde son sistem cihazlarla yapmaktayız. İnsan sağlığını doğrudan etkileyen bir iş olması sebebi ile gerekli teçhizata sahip olunmadan bu işin yapılması mümkün değildir.

Tıkanan boruları açmak ve temizlemek ise ontstoppingsdienst antwerpen olarak adlandırılmakta olup ileri teknoloji ürünleri ile kısa sürede etkili çözümler sağlamaktayız. Elbette bu cihazlara sahip olan herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bu cihazların nasıl kullanılacağını da bilmek önemlidir.

Güzel Lokma

Güzel lokma yapmak da ustalıktır. Bizim yaptığımız işte uzmanlık ve profesyonellik şarttır. Fakat güzel lokma dökümünde de profesyonelliğin ne demek olduğunu ben Ankara lokma firmasında gördüm.

Ankara da Lokma Firması Şaşkınlığı

Yüzlerce kişiye verilen bir hizmette hiç aksama olmaması, bütün lokmaların kıvamının ve lezzetinin belli bir standartta yine güzel lokma olması beni oldukça şaşırtmıştı.

Bütün bunları yaparken de personelin güler yüzlü ve sabırlı davranışları ise ayrıca övgüye değerdir. Ne yalan söyleyeyim Belçika’da böyle bir firmanın bulunmayışını büyük bir eksiklik olarak düşündüm ve Ankaralıları kıskanmıştım.  Bir dahaki gelişimde bir lokma da ben döktürmek istiyorum. Yolunuz açık olsun.

Tarih : 2016-11-21
İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz