Ankara da Lokma Yaygınlaşıyor

Ankara da Lokma Yaygınlaşıyor

Güzel kültür ve geleneğimiz ülkemizin diğer şehirlerine de yayılıyor. Ben İzmir de yaşıyor, İzmir de çalışıyorum.

Ankara da Lokma Yaygınlaşıyor

Tam olarak İzmir de çalışıyorum demek aslında ifade etmeyebilir. Taşımacılık sektöründe çalıştığımdan genelde şehirler arası taşıma bölümünde görev yaptığımdan genelde İzmir dışında, ülkemizin farklı illerinde çalışı halde oluyorum. Ankara’ya da sık sık görev icabı yolumuz düşüyor.

Ankara lokma olayını birkaç yıl önce keşfettim. Keşfettiğim günden bu yana yolumuz ne zaman Ankara ya düşer ise, Ankara lokmanın tadına bakmak için işten zaman ayırıyoruz. İş arkadaşlarım da çok sevdiğinden hep beraber Ankara lokmanın lezzetinin keyfini sürüyoruz.

Bu lokmanın İzmir den Ankara ya meslek, iş ve gelenek olarak gelir iken ciddi değişime uğramadığını aynı lezzette Ankara da kültürel yer edindiğini rahatlıkla söyleyebilirim.

Her Yerde Lokma

her yer de lokma hizmeti veriliyor. Ankara lokmacılarının bir çoğu ile tanıştık. Hatta işlerini yaptığımız dahi oldu. İşleri der iken yukarda yazmıştım.

Biz taşıma firmasıyız. İzmir evden eve nakliyat, İzmir evden eve, Evden eve izmir, İzmir nakliyat, İzmir Nakliyat Fiyatı, İzmir asansörlü nakliyat. Bilgilerimizi, yaptığımız işi isterseniz web sitemizden daha detaylı da inceleyebilir, fikir sahibi olabilirsiniz.

Ankara da Lokma Yaygınlaşıyor

Burada ki bazı lokmacı arkadaşlar dükkanlarını taşıtmak istediklerinde siz daha iyi bilirsiniz lokma dükkanı taşımayı diye bizden rica ettiler. Haksız değiller. İzmir de çok fazla lokma dükkanı var. Çeşitli nedenler ile dükkanlarını taşıtmak istediklerinden bizden destek istiyorlar. Bizim işimiz zaten bu.

Hali ile lokma dükkanı taşıma konusunda Ankara Lokmacı arkadaşların dedikleri gibi hayli tecrübemiz var.

Ankara lokmanın bu şehirde git gide bayağı yaygınlaştığını her gelişimizde biraz daha fark ediyoruz.

Bu mükemmel bir şey. Hem paylaşım hem vefa hem dayanışma hem de gönül bağına vesile oluyor lokma. Ellerinize sağlık arkadaşlar. Daha güzel ve leziz lokma tadında buluşmak dileğiyle.

Tarih : 2016-11-09
İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz