Ankara Lokma Fiyatı

Ankara Lokma Fiyatı

Yıllardan bu yana Ankara şekrinde hiyjen sağlıklı lokma üretimi yine dağıtımını yapıyoruz. Üstelik Ankara lokma fiyatı için özel indirim günleri düzenliyoruz.

Ankara lokma fiyatı

Bu işte birinci koşul gerçekten sağlık kalitesine güvenilen markalardan un, şeker ve yağ almaktır. Biz sağlık bakanlığı tarafından onaylanan bilinen markaları tercih ediyoruz.

Bu elbette Ankara lokma fiyatı uygulamamıza yansıyor. Biz de ucuz değil sağlıklı leziz lokma bulunur.

Diğer şart ise iyi ustalıktır. Ki bizim lokma ustalarımızın hemen hepsi mutfakta hamur ile yoğrularak tecrübe ile yetişen ustalardır.

Sadece lokma yapımında değil servis ve sunumda da işin ehli personelimiz var.

Günümüzde lokma makinesi teknolojisi ile artık el değmeden lokma yapıldığı için sağlıklı ve leziz lokma yapımında artık standart üstüne çıktığımızı biliyoruz.

Lokma Fiyatı

Ankara lokma fiyatı tabi ki giderler ve emek üzerinden ücretlendirilmektedir. Özel markalı kaliteli un, şeker, yağ kullanıldığında bu fiyata yansımaktadır.

Siz siparişi verdiğinizde, size sunduğumuz fiyat teklifinde malzeme tedariki, işçiliği, sizin verdiğiniz adrese ulaşım için lokma aracının gider elbette hesaplanmaktadır.

Sadece bunlar değil lokma fiyatına lokma tatlısının servisinde kullanılacak özel kaseler ve servis, sunum hizmeti de dahil edilmektedir.

Ankara Ucuz Lokma

Ankara lokma fiyatı

Ankara ucuz lokma diye reklam edilen husus aslında sizin ve misafirlerinizin sağlığını tehdit etmektedir.

Ucuz lokma yapabilmek için örneğin, aynı yağı defalarca siyah oluncaya kadar lokma yapımında kullan firmalar var.

Yanık yağın kanser yaptığını bilmeyen yoktur. Yanık yağ kullanılırsa, markasız kalitesiz un tercih edilirse evet ucuz lokma olur.

Bilmeniz gereken diğer husus da şu; doğal şeker yerine yapay tatlandırıcı kullanan firmalar var. Ki bunlar size ucuz lokma fiyatı verirler.

Yapay tatlandırıcı bir çok ülkede doğrudan kanser etkisi yarattığı için yasaktır. Oysa Ankara ucuz lokma fiyatı ile yüzlerce insana yapay tatlandırıcılı lokma zehri verilmektedir.

Ankara lokma tatlısının yapımı ve giderleri bellidir. Üç aşağı beş yukarı Ankara lokma fiyatı uygulamaları da bellidir. Aksi durum ilginizi değil dikkatinizi çekmelidir.

Aşağıdaki tabloda detaylı olarak lokma fiyatlarımız bulunmaktadır.

LOKMA FİYATLARIMIZ

300 kişilik Ankara lokma 1750 TL.

500 kişilik Ankara lokma 2250 TL.

750 kişilik Ankara lokma 2750 TL.

1000 kişilik Ankara lokma 3500 TL.

Bardak, su ve limonata hizmeti vermekteyiz.

Daha fazla bilgi için, Ankara lokma sayfamıza, personelimiz için de Ankara lokmacı sayfamıza iletişim için ise Ankara lokma telefon sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.

Ankara Lokma Fiyatı