Ankara Lokma Fiyatı

Ankara Lokma Fiyatı

Uzun zamandan beri Ankara’da kaliteli ve sağlıklı Lokma üretip dağıtmanın ustaca icrasını gerçekleştiren firmamız Ankara lokma fiyatı konusunda en uygun ücretlendirmeyi gerçekleştirmektedir.

Ankara lokma fiyatı

Firmamız birinci sınıf un, yağ ve şeker kullanmaktadır. Kaliteli bir üretim için zorunlu olan kaliteli hammadde kullanılmalıdır koşulunun birincisi yerine gelmiş oluyor. Kaliteli üretimin ikinci şartı ise işi iyi bilen deneyimli elemanların varlığıdır.

Kaliteli üretimin bir diğer şartı da kullanılan aletlerin kalitesidir. Son sistem hamur açma makineleri ile el değmeden hamur hazırlamak artık günümüzde bir standart olmuştur.

Lokma Fiyatı

Ankara ve civarına en son model vasıtalarımız ile aynı anda birkaç yerde lokma dökümünü kaliteli ve sağlıklı bir şekilde sunmaktayız. Ankara lokma fiyatı değerlendirilirken bu perspektiften bakmakta fayda vardır. 

Malzemelerin alınması, hamurun hazırlanması ve lokmanın kızartılarak şerbetlendirilmesi bütün bu aşamaları siz sadece izliyorsunuz. Pek çok müşterimiz lokmanın dağıtımını kendi elleri ile yapmak istemekte bu tür müşterilerimize de bir yardımcı vererek dağıtımı sağlamaktayız.

İş yeri açılışları ve ya sünnet olması üretim ve dağıtımımızda her hangi bir farklılığa yol açmamakta ücrette de her hangi bir değişiklik göstermemektedir.

Ankara Ucuz Lokma

Ankara lokma fiyatı

Ankara ucuz lokma fiyatı denilen şey aslında sağlıksız undan, yağdan, şekerden yapılan lokma tatlısının size lokma diye verilemsidir.

Sadece üretilen ve dağıtılan miktara göre Ankara lokma fiyatı farklılık göstermektedir. 100 kişiye dağıtılan lokma ile 1000 kişiye dağıtılan lokma fiyatının aynı olmayacağı aşikardır. Ankara’nın herhangi bir yerinde istenilen zamanda yapmak da fiyatta her hangi bir değişikliğe yol açmamaktadır.

Bazı firmalar mesafe uzadıkça fiyatta değişikliğe gidebilmektedir.

Ankara lokma fiyatı hakkında bilgilendirici ve ayrıntılı bir açıklama yapmaya çalıştık.

Aşağıdaki tabloda detaylı olarak lokma fiyatlarımız bulunmaktadır.

LOKMA FİYATLARIMIZ

400  Kişi.....600 TL

600  Kişi.....900 TL

1000 Kişi....1250 TL

2000 Kişi.....2250 TL

Bardak, su ve limonata hizmeti vermekteyiz.

 

Ankara Lokma Fiyatı